BLF8G24LS-100GVQ
    Buy cheap BLF8G24LS-100GVQ from wholesalers
    BLF8G24LS-100GVQ
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    BLF8G24LS-100GVQ
    RF Mosfet 28 V 900 mA 2.3GHz ~ 2.4GHz 18dB 25W CDFM6