BLF7G24L-140,112
    Buy cheap BLF7G24L-140,112 from wholesalers
    BLF7G24L-140,112
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    • Product Details
    • Company Profile
    BLF7G24L-140,112
    RF Mosfet 28 V 1.3 A 2.3GHz ~ 2.4GHz 18.5dB 30W SOT502A