FS820R08A6P2BPSA1
FS820R08A6P2BPSA1
FS820R08A6P2BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 750 V 820 A 714 W Chassis Mount AG-HYBRIDD-1